לא לחסום! ההצלחה בדרך

אייל מפתח תוכנה מצליח ומוערך על ידי המעסיקים שלו. הוא רוצה להעלות רעיון לאפליקציה חדשה אבל חסר לו הביטחון לגשת לעובדים בכירים. איילת מדענית מבריקה שרוצה לשתף ממצאים חדשניים עם מומחים רבים אבל מנועה עקב פחד קהל.

dawn-1840298_1280אייל ואיילת יכולים לעזר בתנועה טיפולית בשיטת Shin Sen Do כדי לעבור את המכשולים האלה.
כיצד? קודם כל, צריכים להשתחרר.
תרגילים פיזיים פשוטים מזרימים את האנרגיה (צ׳י) לאורך כל הגוף תוך כדי נשימה עמוקה. התנועה מעירה את הגוף בזמן שהנשימה מרפה אותה. תרגילי Shin Sen Do קלים לביצוע (ולא מחייבים מיומנות או רמת כושר גבוהה) אך עוצמתיים מאוד. תנועות שמפעילות את כל מפרקי הגוף ושעובדות על כל מישורי התנועה יכולות לשחרר מחסומים רבים בגוף ולאפשר התנהלות קלה יותר ביום-יום, כולל כשעומדים מול אנשים אחרים.
התרגיל שמוצג למטה פותח מספר נקודות בגוף תוך מעט זמן: הבטן, הגו, החזה, הצוואר והזרועות. מכיוון שהקשר בין הגוף לבין הנפש הוא הדוק, שחרור של המחסומים בגוף והנפש במקביל.

על מנת שאייל יוכל לגשת למנהלים, עליו להיות ממוקד. על מנת שאיילת תוכל להעביר הרצאה לאנשי מדע שבאו מכל העולם, עליה להתרכז לא בקהל אלא בתכנים עצמם. מתאמנים בשיטת Shin Sen Do משתמשים במושג היפני "מוקסו״ (משמעות: "העדר רעש״) ומבצעים תרגילים שמשתיקים את המחשבות.

אייל חושש שמנהלי החברה יצחקו על הרעיון שלו. איילת לא בטוחה ביכולתה להעביר מידע חשוב לקבוצה של מומחים. אלה מחשבות כובלות (ביפנית ״מו-שין״) שמונעים מהם מלהעז. בShin Sen Do אנו שואפים להשתחרר מדפוסי חשיבה אלה.

יחסינו אל הסביבה מושפע מהיציבה שלנו. יציבה טובה מולידה תקשורת טובה יותר והרגשה טובה יותר עם המרחב. התרגיל שהוצג למעלה משפר את השיווי משקל שהוא חיוני לעמידה איתנה. התנועה הבאה פותחת את בית החזה וחגורת הכתפיים ומוריד מהעומס שעל שלד הגוף. כתוצאה הביטחון שמשודר החוצה משתפר.

זהו, אייל ואיילת – תורידו את המחסומים ותעמדו איתנים. עלו והצליחו

מחשבה אחת על “לא לחסום! ההצלחה בדרך

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s